Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen op 20 minuten loopafstand van het Louvre, heeft Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux Parijs appartement een eenvoudige toegang tot Chatelet - Les Halles treinstation dat op 550 meter hier vandaan ligt. Dit appartement biedt actieve gasten de mogelijkheid om te genieten van een ijsbaan.

Dit appartement bevat een complete keuken met faciliteiten.

Het appartement is te vinden in de 2e Arrondissement wijk van Parijs, binnen een paar straten van het Musée d'Art et d'Histoire du Judaïsme. Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement is ook op 650 meter verwijderd van het Musée Grévin gesitueerd. Deze accommodatie bevindt zich niet ver van Bonne Nouvelle metrohalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux Parijs
Appartement 3 Chambres Paris 2Eme - III
Mobiele prijsaanbieding

Appartement 3 Chambres Paris 2Eme - III

68 m van de accommodatie
Elegant Appartement Parisien
Mobiele prijsaanbieding

Elegant Appartement Parisien

160 m van de accommodatie
Amazing Apartment Center Of Paris-Le Marais
Mobiele prijsaanbieding

Amazing Apartment Center Of Paris-Le Marais

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
213 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7511705695491
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement te vinden?
      Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement is in de 2e Arrondissement wijk van Parijs gesitueerd, op 20 minuten loopafstand van Louvre.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement zijn onder andere de Kerk van Saint-Sulpice, Louvre, Centre Georges Pompidou.
    • Welke spavoorzieningen zijn beschikbaar in Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement?
      In Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement worden behandelingen aangeboden zoals een lichaamsscrub, pedicure en manicure.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Pratolina en Co My Cantine restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement?
      Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Hoe groot is Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement?
      Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement heeft een totale oppervlakte van 30 m².
    • Welke faciliteiten biedt Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement voor zakenreizigers?
      Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een fotokopieerapparaat.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Romantique - Hyper Centre - Calme - Lumineux Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten